?? Dünya Petrol

Hakkımızda

Hakkımızda

Gaziantep Dünya Petrolcülük Nak. San. ve Tic. Ltd. Şti. Murat ARSLAN tarafından 19 yıllık deneyim ve tecrübe sonucu 2014 yılında Gaziantep'te kurulmuştur. Firmamız OPET ve AYGAZ markalarının bayiliği ile perakende akaryakıt ve otogaz, toptan akaryakıt taşımacılık sektörlerinde hizmet vermektedir. Gerçekleştirdiğimiz satışların tümü OPET PETROLCÜLÜK'ten tedarik edilip müşterilerimize teslim edilmektedir. Petrol, otogaz ve kömür tüm Türkiye terminallerinden temin edilebilir.

2014 yılında kurulan Dünya Petrol, akaryakıt ve madeni yağın toptan perakende ticaretini yapmakta olup; ayrıca bu ürünlerin eğitimli ve deneyimli satış kadrosuyla doğrudan pazarlanması hizmetini vermektedir.

Çevreye duyarlı olan Dünya Petrol, güvenlik önlemleri alınmış olup ürünlerin kontrollerini büyük bir hassasiyetle yapmaktadır. Faaliyetlerini etik şirket prensipleriyle gerçekleştirirken, bugün sağlayacağı başarının şirket geleceğinin teminatı olduğuna inanmakta ve sektördeki gücünü arttırmak için yeniliklerin yakından takipçisi olup; öz kaynaklarını sürekli olarak yenilemektedir. Dünya Petrol‘ün bu yaklaşımı, geleceğe dönük verdiği kaliteli hizmet ve yapmış olduğu titiz üretim faaliyetleriyle müşterilerinin memnuniyetini kazanmasına olanak sağlamaktadır. Böylelikle çağın gerisinde kalmayarak, sektöründe büyük bir marka olup, günümüze kadar varlığını sürdürmüştür.